9 sty 2015

[Z życia aktorów] 3 miliony Tini na Facebook'u


3 MILIONY TINI NA FACEBOOK'UZaledwie kilka dni temu Candelaria świętowała swój sukces na Facebook'u, kiedy jej liczba polubień dobiła do dwóch milionów. Wczoraj natomiast powód do radości miała odtwórczyni głównej roli w naszym ukochanym serialu, mowa tu oczywiście o naszej kochanej Tini, której licznik polubień na jej Facebook'u wskazał trzy miniony polubień. Warto dodać, że to właśnie ona jako pierwsza spośród fioletowej obsady osiągnęła tak wysoki wynik like'ów.


Martina bez wątpienia dzięki roli w serialu stała się jedną z najbardziej popularnych nastolatek na całym świecie. Dziewczyna bardzo ciężko pracuje na to, aby jej pięć minut nie przeminęło tak szybko, a trwało jak najdłużej się da. Cały czas nas zaskakuje, a swoim fanom sprawia wiele niespodzianek. Media o niej nie przestają pisać, a ona sama chętnie udziela wielu wywiadów, bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych oraz często występuje w wielu programach telewizyjnych. Ma wiele planów na przyszłość dotyczących jej kariery, o których dowiemy się po zakończeniu jej kontraktu z Disneyem. Obecnie wraz z resztą obsady jest w drugiej, światowej trasie koncertowej Violetta Live, która już na zawsze zakończy jej przygodę z "Violettą". 

















Trzy miliony polubień to naprawdę niezły wynik, dlatego warto pogratulować osiągnięcia Tini. Oto przykłady gratulacji, które możecie napisać dla Martiny:

¡FELICIDADES 3 MILLONES EN FACEBOOK! - Gratulacje 3 milionów na Facebook'u  
¡FELICIDADES PRÓXIMA MILLONES! TE AGRADECEMOS QUE ESTAS CON NOSOTROS. Gratulacje kolejnego miliona! Dziękujemy ci za to, że jesteś z nami.

W swoich gratulacjach nie zapomnijcie o polskim akcencie:

POLONIA TE AMA - Polska Cię kocha 
MIL BESOS DESDE POLONIA! - Tysiące buziaków z Polski!

Obserwuj Tini na bieżąco i pomóż jej zdobyć kolejne miliony polubień.

FACEBOOK MARTINY [klik]















CIESZYCIE SIĘ Z SUKCESU MARTINY?

4 komentarze:

 1. Anonimowy08:46:00

  Kocham ją <3 Życzę jej jeszcze więcej milionów :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10:28:00

  Mam do odsprzedania najtańszy bilet na VL do Łodzi na 19 jeśli ktoś byłby chętny to proszę zgłosić się do mnie na GG:52380959 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:26:00

  http://www.youtube.com/channel/UCqlPzKwbHDxKaBwFrLCAP-Q
  Napiszcie o niej, bo dzięki niej bd zauważeni przes obsadę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!