3 sty 2015

[Z życia aktorów] Związek Cande i Ruggero[Z życia aktorów] Związek Cande i Ruggero O tym związku wszędzie huczy. Początkowo prawie wszyscy byli przekonani, że osobą z jaką jest Cadne jest Facundo Gambande. Większośc zdjęć na to wskazywała, jednak okazało się, że są oni po prostu bliskimi przyjaciółmi. Gdy wybuchły plotki o Ruggelarii wiele z nas pomyślało to samo co było z Facu. Mogła ich łączyć tylko przyjaźń. Jednak dzisiaj nasze wątpliwości raczej zostały rozwiane. 
 

Wspólne wakacje, wiele miłych opisów pod zdjęciami ... - wyraźnie coś między nimi zaiskrzyło, ale jak to fani mogą często wyolbrzymiać niektóre sprawy. Chyba jednak nie w tym przypadku. Oczywiście wszyscy wiemy, że zaczęło się od zwykłego wypadu do Brazylii. Fanki Rugga tłumaczyły to sobie jako po prostu bliską przyjaźń. Przecież nikt im nie może zabrać męża [ :) ]. Jednak na fotkach nie stanęło. Opisy Cande dawały dużo do przemyślenia. Jednak patrząc na to z innej strony ci dwoje znają się już 3 lata. Przez nagrywanie telenoweli poznali się, zakolegowali, zaprzyjaźnili... Czy w tym łańcuchu znajdzie się jeszcze miejsce na miłość? Najwidoczniej tak, tym bardziej patrząc na dzisiejsze zdjęcie rudowłosej podpisane : "Najlepszy chłopak na świecie"


Tak , tak można spekulować. Mamy prawo wymyślać, że chłopak to pojęcie względne, ale raczej w języku hiszpańskim "novio" nie mówi się na przeciętnego młodego mężczyznę. Pomimo, że dzisiaj dziewczyna ma urodziny i o tym powinno się mówić, co innego wszystkim zawróciło w głowie. Oczywiście takie śniadanie zapewne da bliski przyjaciel, ale tutaj myślę naprawdę nie ma co wciągać się i powiększać swoją wyobraźnie. I tak V-lovers są bardzo kreatywne. 
 
Teraz możemy przyjrzeć się wcześniejszym zdjęciom, które już dawały nam w miarę oczywistą odpowiedź. Candelaria Molfese i Ruggero Pasquerelli to kolejna para, która jest razem dzięki fioletowej telenoweli. Tutaj nie ma co się dziwić. Wspólnie przeżytych wiele przygód, koncertów, spędzanie razem czasu na planie z pewnością łączy, a gdy dwoje okazują się bratnią duszą w większości przypadkach wychodzi z tego miłość. Niestety więc Ruggeristas muszą oddać chłopaka i pogodzić się, że jest szczęśliwy. 


Jak wcześniej wspomniałam musimy cieszyć się szczęściem tych dwoje, którzy jak widać razem się uzupełniają. Wszystkie zdjęcia mówią jednym słowem, słowem miłości. Razem możemy więcej - widać Cande i Ruggero tak sądzą i dlatego zdecydowali się na taki krok w swoim życiu. 
 
CIESZYCIE SIĘ, ŻE CI DWOJE SĄ RAZEM?

10 komentarzy:

 1. Anonimowy13:53:00

  w sumie to fajnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:59:00

  Zróbcie post o Clari i Diego oni dodali tweety ze tesknia za sobie i sie kochają weźcie to skomentujcie zróbcie post

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się zrobić post, ake na dzien dzisiejszy wiem ze nie.ma on takowego sensu. Wszyscy wiedzą że są razem więc to oczywiste że za sobą tęsknią.

   Usuń
  2. Anonimowy16:04:00

   A wy wiecie ze Cande ma dzisiaj urodziny nie....?

   Usuń
 3. Bardzo fajnie że są razem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16:59:00

  Candeggero *.* Ruggelaria *.* Mmmmm jak słodko! Życzę im szczęścia <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:50:00

  EXTRA tera jeszcze czekam aby tak było w serialu

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie nie chodzi o Ruggero tylko o Ruggedes :( Pasowali by do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najpierw nie lubiłam Candelari, ale gdy obejrzałam ruggelarię i zobaczyłam jacy są szczęśliwi uwielbiam ją!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najpierw nie lubiłam Candelari, ale gdy obejrzałam ruggelarię i zobaczyłam jacy są szczęśliwi uwielbiam ją!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!