27 sty 2015

[Z życia aktorów] Clara kończy z Disneyem

CLARA KOŃCZY Z DISNEYEM. Clara Alonso brała udział nie tyko w disneyowskiej "Violetcie", gdzie grała jej ciotkę, lecz także w wielu innych produkcjach. Po latach kobieta stwierdziła, że zakańcza tą magiczną podróż. Przyjrzyjmy się co napisała, a także jej karierze. 

My Clarę głównie kojarzymy z kochanej telenoweli "Violetta", ale udzielała się także w innych filmach, programach Disneya. Podróż zaczęła od High School Musical, a skończyła na "Blogu kulinarnym Angie" oczywiście między była nasza fioletowa podróż. Wszystko razem trwało nie mało, gdyż aż 8 lat. 
Alonso z pewnością już dorosła i pragnie zająć się czymś zupełnie innym. 
Przyjrzyjmy się co napisała w długim liście do fanów - czyli także do nas.


Tłumaczenie: 


Cześć !!!!! Chcę Wam powiedzieć coś bardzo dla mnie ważnego. W piątek był mój ostatni dzień nagrywania dla DISNEY po prawie ośmiu latach … A przynajmniej tak mi się wydaje. Dorastałam, myliłam się, poznawałam samą siebie, śmiałam się, płakałam, podróżowałam, zdobywałam nowe przyjaźnie, ale głównie uczyłam się.

Dziękujemy za to, że byliście ze mną w każdym etapie .. Byliście ze mną przy High School Musical, Highway, Pecezuelos, Zapping Zone czy wspaniałej Violettcie dziękuję za całą okazaną miłości i wsparcie.

Zmiany są dziwne, ale ważne jest aby je robić zrobić, by iść do przodu i odkrywać nowe wyzwania i spełniać pozostałe marzenia. Teraz świat stoi przede Mną otworem i mam możliwość wyboru co chcę zrobić, i czekam na nową współpracę.

 Chcę Wam powiedzieć, żebyście nie byli smutni, ponieważ nadal będziemy się widzieć i będziemy w kontakcie za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Jestem bardzo SZCZĘŚLIWA, że powodu wielu pięknych rzeczy, które dostałam dzięki współpracy z Disneye, ale teraz nadszedł czas, aby w dalej się rozwijać.

Uwielbiam robić produkcje kinowe i telewizyjne i nadal będę poszukiwać wyzwań aktorskich, ale chciałbym także śpiewać. Jest wiele rzeczy do nauczenia się i odkrycia.
 Chciałabym także powiedzieć, że jutro mam wspaniałe wieści związane z nowym wyzwaniem, które mam zamiar zacząć. Ale nadal nie mogę powiedzieć nic !!!

DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ i DZIĘKUJĘ!

Kocham was.


Jak widzimy Clara już pożegnała się ze wszystkim co związane ze współpracą z Disneyem, jednak kobieta pragnie nadal występować jako aktorka, ale także pragnie zając się śpiewem. My dobrze wiemy, że świetnie idą jej obie rzeczy, dlatego na pewno każdy z nas jest pewny, że jej czas nie minął, a może dopiero się zaczął. Dzisiaj razem z Wami chciałam się przyjrzeć jak wyglądała jej disneyowa przeszłość.

HIGH SCHOOL MUSICAL 


Tam zaczęła się jej kariera - High School Musical La Seleccion. Choć nie grała tam głównej roli z pewnością każdy kto to widział jej twarz zapamiętał. Razem z nią występowała tam też Valeria Baroni znana nam z roli Lary.

HIGHWAY Highway: Rolando la aventura to opowieść o grupie ośmiu przyjaciół, którzy podróżują kamperem po Ameryce Łacińskiej, aby powrócić do koncertów "WhiteHats" - ulubionego zespołu, jednak podczas trasy zakładają własny. Jest to jedna z pierwszych produkcji. Jak widzimy Clara jest jedną z głównych ról, choć tą pierwszą planową zyskała m.in Valeria Baroni. 

PECEZUELOSPecezuelos to u nas akwalans. Jak pewnie większość z nas wie to serial animowany, więc tutaj Clara była tak zwaną dubbingerką. 

VIOLETTAKończymy na tym z czego Clarę najbardziej znamy - Violetty. 
Kobieta tutaj nam pokazał co potrafi. Jej spokój, piękny głos, cudowny wygląd. Wszystko złożyło się na to, że teraz będziemy ją wspaniale wspominać. 


A co planuje dalej nasza Clara?Notti Sul Ghiaccio – Program nadawany od 2006 roku na kanale Rai 1 wieczorem . Gospodarzem show jest Milly Carlucci. Wyprodukowany przez Endemol Włochy , program jest oparty na  amerykańskim wydaniu Skating with Celebrities. Grupa gwiazd, w połączeniu z profesjonalnymi  łyżwiarzami rywalizują w tańcu na lodzie po czym są oceniani przez jury i publiczność .

Pierwszy odcinek będzie już wyemitowany 21 lutego . Clara nagrała filmik na którym oficjalnie potwierdziła swoją obecność "Cześć, Włochy. Jestem Clara Alonso bezpośrednio z Argentyny i od Violetty. Wkrótce wezmę udział w "Gwiazdy  na lodzie." Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana. Do zobaczenia wkrótce "


Clara już przybyła do Rzymu gdzie zacznie przygotowywać się do programu . Także spotkała się z główną prowadzącą Milly gdzie omawiała ostatnie warunki udziału. Podzieliła się z nami zdjęciem. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

               

Włoskie gazety także już mówią o tym  nowym show Clara będzie rywalizować z innymi sławnymi gwiazdami 

Jak zaprezentuje się Clara?

11 komentarzy:

 1. Anonimowy15:56:00

  przetłumaczysz ? bo nie chce mi się na FB wchodzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wszystko już zrobiłam, ale nie wiem czemu post się nie pokazuje dalej O,o

   Usuń
  2. Anonimowy20:09:00

   ok dzięki, ale zdjęcia się nie wyświetlają :(

   Usuń
 2. Anonimowy16:01:00

  Bedzie dzisiaj tlumaczenie zapowiedzi ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:18:00

  Pliss przetłumaczcie https://www.youtube.com/watch?v=ESUEuXXjIVw

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:37:00

  O nie nie lubię pożegnań ale życzę jej powodzenia w dalszym etapie życia i sławy :-* polonia te ama Clari Alonso <3 ... Dacie jeszcze dzisiaj tłumaczenie zapowiedzi odcinka 72

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:09:00

   Wlasnie dajcie tlumaczenie zapowiedzi dzis ;)

   Usuń
 5. Anonimowy12:56:00

  clara nie odchoć jesteś moją ulubioną bochaterką w violetta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12:56:00

   popieram

   Usuń
  2. Anonimowy12:57:00

   też popieram

   Usuń
  3. Anonimowy12:58:00

   popiera je nie odchodz z disep

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!