23 sty 2015

[Violetta Live] Filmiki z trasy powracają

FILMIKI Z TRASY POWRACAJĄ. Pamiętacie kilkuminutowe filmiki z każdego kraju, który obsada odwiedziła podczas trasy Violetta En Vivo? Nagrania powracają! Dzisiaj w obieg trafił film z koncertów w Hiszpanii! W roli głównej... Ruggero i Jorge! Chcecie zobaczyć małe streszczenie trasy koncertowej? Po co tracić czas na kilkustronowe opisy, skoro można obejrzeć taką dwuminutowąsklejkę wydarzeń! Zapraszam...

Disney Channel España nie raz zaskoczyło nas filmikami na ich YouTube'owym kanale. Przed trzecim sezonem porządnie zaskakiwali nagraniami zza kulis, a po premierze dodatkowymi filmikami z klipami do piosenek, streszczeniami, zapowiedziami... W większości wszystko było przeznaczone właśnie dla V-lovers! W tym tygodniu w obieg trafiło podsumowanie koncertów w Hiszpanii, jak i seria "Tylko dla V-lovers". (w oryginale: "Solo para V-lovers") Najpierw przyjrzyjmy się najświeższemu, czyli filmikowi podsumowującego pracę obsady w słonecznej Españii. Na pierwszy rzut idzie Jorge, który sprawdza czy zabrał wszystko w trasę. W jego walizce nie mogło zabraknąć deskorolki, komputera, gier, gitary oraz...Ruggero! Dobrze wiemy, że Blanco oraz przystojny Włoch wręcz ubóstwiają spędzać razem czas, a więc jest on obowiązkowym towarzyszem przed, podczas i po koncertach. Warto wspomnieć, że zapisał także muzykę! To jego pasja, a więc konieczny współczynnik. Nagle z bagażu Jorge wyskakuje wesoły Ruggero krzycząc, że jest gotowy! A więc wszystko zrealizowane. Czas ruszać w trasę!

Cel pierwszy: Hiszpania. Dokładnie w tym kraju 3 stycznia już nowego roku odbył się pierwszy koncert Violetta Live. Łącznie ekipa zagrała tam kilkanaście ponadczasowych koncertów w pięciu miastach Hiszpanii: w Madrycie, Zaragozie, Barcelonie, Sevilli oraz Maladze! Na początku klipu przedstawione są głównie sprawy porządkowe, tzn. lot samolotem oraz wysiadka! Cóż, aktorzy kochają przesiadywać na portalach społecznościowych, aby mieć ciągły kontakt z fanami. Tak też zrobili i teraz! Spójrzcie tutaj! Widzie? Ruggero zasiada miejsce obok Candelarii. W końcu wypadałoby, żeby para spędzała ze sobą jak najwięcej czasu. 

 Nie zabrakło uśmiechu i wygłupów. Brazylijczyk robił sobie żarty siadając na taśmę przewożącą bagaże! Całemu udokumentowaniu trasy towarzyszy znana nam piosenka "En Gira". W jednym z momentów możemy zauważyć także spis hitów, które będziemy usłyszeć podczas trasy. Pozwala nam to wyjaśnić pewne niezrozumienia. Z tego, co da się odczytać aktorzy zaprezentują: En Gira, Tienes el talento, Euforia, Habla si puedes, Podemos, Are you ready for a ride?, Alcancemos las estrellas, Voy por ti, Underneath it all, Luz, camara, accion, Codigo amistad, Entre dos mudnos, Poligrosomente bellas, Yo soy asi, Supercreativa, Te esperare, Como quieres, Ven con nosotros, On beat, Juntos somos mas, Soy mi mejor momento, Ser mejor, Te creo, En mi Mundo oraz Frozen (Libre soy). To utwory, które możemy odczytać z tego zapisu. Jednak wiemy, iż będzie także, np. Ser quien soy. Łącznie 27 kawałków.


Dalej nasze gwiazdy wychodzą już w przebraniach występowych. Kolejno możemy zobaczyć urywki z wykonów. Można zobaczyć, iż obsada bawi się doskonale, mimo tego że ma kolosalnie dużo zajęć. Jorge i Rugg znaleźli nawet czas na grę w koszykówkę! W między czasie zwiedzają równocześnie miasta! Są nawet fani pokazujący swoje wejściówki!


Koniec filmiku wiąże się także z buziakami od obsady! Żeby przeżyć to jeszcze raz wraz z obsadą zapraszam do obejrzenia nagrania. Myślę, że spodoba Wam się taka forma opisania trasy! To niesamowite, co robią i ile wysiłku w to wkładają. Nie jest łatwe pogodzić życie osobiste z ciągłym podróżowaniem. Jak widzicie obsada próbuje znaleźć także czas na zarejestrowanie tych wspaniałych momentów w kadrze! Teraz to wy macie okazję do przyjrzenia się temu z bliska.
Czy takie filmiki będą pojawiały się po zwiedzeniu kolejnego kraju? Tego dowiemy się niebawem. W dniach 23-25 ekipa przebywa w Portugalii, a więc o tym dowiemy się za tydzień, może dwa. Czekajmy z nadzieją! Super byłoby gdyby takie coś pojawiło się także podczas ich pobytu w Polsce. Jak dla mnie to fantastyczna okazja na udokumentowanie tych cudownych chwil. Zapowiadam, iż niebawem pojawią się także tłumaczenia filmików Solo para V-lovers. Jest ich pięć, dlatego potrzebuję czasu. Uprasza się o nie kopiowanie zdjęć zamieszczonych w tym poście, ponieważ sama zrobiłam screeny i je wykorzystałam. Niżej zamieszczam film.

JAK PODOBA WAM SIĘ FILMIK? CHCECIE WIĘCEJ?

5 komentarzy:

 1. Anonimowy20:12:00

  Bedzie dzisiaj tlumaczenie zapowiedzi ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:14:00

  Zauważyliście że na ostatnim zdjęciu Cande (sugeruje po czerwonym "płaszczu" ) przegląda na Twitterze zdj z Ruggero

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:16:00

  Jak super
  jestem bardzo szczesliwa ze sa te piosenki
  wiekszisc ich to moje ulubione

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:18:00

  fajnie i prosze o tłumaczenie zapowiedzi

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy12:18:00

  fajnie

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!