20 sty 2015

[Z życia aktorów] Spotkanie Clary i Lodo z Diego


Spotkanie Clary i Lodo z Diego. Clara podobnie jak Lodo po zakończeniu kręcenia 3 sezonu nie wzięła udziału w Violetta Live. Każda z nich zajęła się własną karierą. W poście prócz informacji o spotkaniu ich z Diego zobaczymy również co dziewczyny teraz robią.


Po zakończeniu kręcenia 3 sezonu większość gwiazd, głównie młodego pokolenia wzięło udział w trasie Violetta Live, jednak niektóre wybrały inną drogę. Lodovica Comello ma co robić, w jej życiu dużo się teraz dzieje, tak samo u Clary Alonso -  można powiedzieć, że dziewczyny cudownie zaczęły rok 2015!
CO U LODOVICY  ?Ten rok miał być ciężkim, ale sukcesem Lodovicy, gdyż jedzie we własną trasę koncertową promującą płytę "UNIVERSO". Dziewczyna może być z siebie bardzo dumna, bo zaraz po Martina, a może nawet już przed jest najsławniejszą fioletową gwiazdą. Wszystko zawdzięcza swojej pracy, która w tym roku będzie doceniona, ale to nie jedyny cel Lodo. Ostatnio dużo słychać było o fruwających wokół niej motylów już w tym poście wyjaśniłam, że "Mariposa" to już kolejny album artystki. Ma więc już 2 osiągnięcia. 
Zaskakujące jest w jak szybkim czasie się rozwija i, że skupiając się na koncercie zapanowała jeszcze nad stworzeniem kolejnej płyty!CO CIEKAWEGO U CLARY?


Clara pomimo, że gra postać 2-go planową została bardzo polubiona przez V-lovers. Na kanale Disney Channel powstała seria "Angie e le ricette di Violetta" , u nas istnieje pod nazwą "Blog kulinarny Angie". Patrząc na wyświetlenia i wyszukiwanie haseł ostatnio kucharka króluje, więc nie ma się co dziwić, że ostatnio zaczęła nagrania do 2 sezonu programu. Skutkiem tego okazało się niedawne przebywanie kobiety we Włoszech. Tym bardziej zdziwiło nas, że miała czas na spotkanie z ukochanym. 


SPOTKANIE Z DIEGO A photo posted by Lodovica Comello (@lodocomello) on


Dziewczyny pomimo tylu obowiązków spotkały się z Diego Dominguezem, który bierze udział w trasie Violetta Live. Lodo była ze swoim chłopakiem, a Clara odwiedziła swego. Śmieszne może się wydawać, że mężczyzna jest w związku z dwiema. Z jedną w prawdziwym życiu, a z 2 w Violetta 3 :)6 komentarzy:

 1. Anonimowy18:30:00

  Będzie dzisiaj tłumaczenie zapowiedzi 67 odcinka ; )?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18:46:00

   Bardzo prosimy ... Wiemy ze okolo 20 ale nie da sie wczesniej okolo 19 ?

   Usuń
 2. Ja mam bilety na violetta live w Mediolanie i mam pytanie czy wiadomo coś, że nie będzie Alby, ponieważ trasa bez Alby i Lodo to nie trasa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:45:00

   Alba uczestniczy w trasie

   Usuń
 3. Anonimowy04:48:00

  To Diego pojechał do Clary do Mediolanu bo tam kręci teraz drugi sezon, a w Mediolanie aktualnie mieszka Lodo z Tomasem i się spotkali

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!