19 sty 2015

[News] Teen Beach Movie 2

TEEN BEACH MOVIE 2. Pamiętacie jeszcze film Teen Beach Movie z udziałem Rossa Lyncha i Mai Mitchell. Otóż wakacyjne szaleństwo powraca wraz z nowym, 2015 rokiem. Chcecie wiedzieć, co się wydarzy? Jakie przygody spotkają Mack i Brady'ego? Gwarantuję mnóstwo emocji, wiele piosenek! Zapraszam do posta...
TEEN BEACH MOVIE IS COMINGS THIS SUMMER!
Teen Beach Movie powraca! Na początku zacznijmy od fabuły. Akcja będzie rozgrywała się kilka miesięcy po pierwszym przeniesieniu się McKenzie i Brady'ego w lata 60-siąte. Tym razem zmiana planów. Teraz to znajomi poznani na Wet Side Story wybiorą się w odwiedziny do naszych surferów.
WSZYSCY WRACAJĄ Z POWROTEM
Już w zapowiedzi wersji angielskiej tego filmu aktorzy gorąco zapowiadają, że wszystko z powrotem powraca. Wakacje, bohaterowie, przygody... Nie zabraknie śpiewu, tańca oraz dobrej zabawy. Tak, jak w poprzednim wydaniu produkcji będzie bardzo dużo układów tanecznych i piosenek wplątanych w fabułę filmu. Oczywiście akcja będzie rozgrywała się na plaży, tropikalnej wyspie (głównie).
KIEDY W POLSCE?
Możemy się spodziewać, iż Teen Beach Movie 2 nadejdzie wraz z latem i wakacjami. Na pewno mniej więcej takie plany ma Disney Channel Polska. W końcu nie do końca pasuje wyemitować film w środku zimy. Jednak, kto wie? Pewne jest, że pojawi się na antenie Disney'a w 2015 roku, co jest informacją przez nich potwierdzoną.

NAGRYWANIE
Możemy wyczuć, że praca na planie towarzyszyła wielu emocjom, co widać na zapowiedzi filmu. Wnioskuję to chociażby po wypowiedzi aktorki o to, czy jej włosy wyglądają w porządku! Przewrażliwiona na pewno chce, aby wszystko wyszło jak najlepiej! W końcu jest to wielka produkcja, na którą czeka miliony osób z całego świata. Niżej zamieszczam parę fotek zza kulis kręcenia. Nagrywanie odbyło w sierpniu. Ross miło wspomina chwile spędzone na planie, mówiąc że to wspaniałe doświadczenie.
Jak wam podobała się pierwsza część przygód McKenzie i Brady'ego? Cieszycie się, że szykują wielki powrót?

3 komentarze:

 1. Anonimowy17:19:00

  Film nie będzie się nazywał Teen beach movie 2 tylko Teen beach 2

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiecie że najprawdopodobniej będzie tam grać aktorka która gra alli

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:29:00

  Nie prawda! Ma tam grać aktorka Piper Curde, która gra w To nie ja :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!