28 sty 2015

[Z życia aktorów] Blog Cande Molfese


Jak wiadomo w życiu Cande ostatnio bardzo dużo się dzieje . Jest w związku z Rugerro serialowym Federico , występuje na wielkiej trasie koncertowej  Violetta Live :  gdzie wraz  z innymi bohaterami serialu w różnych państwach daje niesamowite show które już przyniosło jej wielką sławę.
  Od niedawna nasza Cande prowadzi także Video - Blogi . Możemy w nich znaleźć dużo ciekawych przepisów czy też porad np. Jak przygotować smaczne ciasto albo jej strój dnia a także możemy zobaczyć jak przygotowuje się do niektórych świąt . Tych filmików jest mnóstwo . Serdecznie zapraszam do obejrzenia , jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o Cande . Tym razem aktorka wymyśliła coś innego . Żeby być jeszcze bliżej nas i poznać ją jako normalną osobę postanowiła pisać posty po każdym mieście do którego zawita . Dziś przetłumaczyłam dla was pierwszy wpis oto on :


Cześć Madryt ,Cześć 2015.
Witam was wszystkich na świecie . Dziś jest mój pierwszy post i nie wiecie jak się cieszę cały czas się przemieszczam można powiedzieć ,że w kilka dni jadę tam i z powrotem!!!
   Kiedy byłam małą dziewczynką, zawsze marzyłam o podróżowaniu po świecie aby poznawać inne kultury , próbować rożne potrawy , poznawać  zwyczaje a przede wszystkim podziwiać piękno które świat ma do zaoferowania .
Teraz spełniają się moje marzenia które miałam jako mała dziewczynka. Wciąż nie mogę w to uwierzyć!!!
Czasami chcę się uszczypnąć aby sprawdzić czy to nie jest sen, ale nie ! to jest rzeczywistość.
Powiem wam przybyłam do Madrytu 27 stycznia zimno, zimno strasznie jak to mówią.
Już drugi raz odwiedzam to piękne miasto. Ale tym razem jest inaczej. Dlaczego ? Ponieważ nie tylko odwiedzam z obsadą Violetty ale także z moją  siostrą jej mężem ,z  moim ojcem i jego żoną , z moim chłopakiem a także niesamowitym bratankiem Benja. Co więcej mogę prosić od życia ? Samochód może ? Hahaha nie kłamie .
Pierwsza impreza miała miejsce w Madrycie był to nowy rok pożegnaliśmy 2014 i przywitaliśmy 2015 z wszystkimi . Prawdą jest, że był to sukces. Spędziłam go w domu wraz z moją rodziną w wynajmowanym mieszkaniu w Madrycie ,jedliśmy , śmialiśmy się i oczywiście dobrze się bawiliśmy. Mój przyjaciel Facu także dołączył do świętowania , tak to była spektakularna noc na której  oczywiście nie brakło 12 winogron  z dwunastoma życzeniami i o godzinie 24:00 bicie zegara .Nowy rok w Hiszpanii ¡Oleee!
3 stycznia w końcu premiera Violetta Live 2015, a także oczywiście moje urodziny.
Jak ja kocham moje urodziny.
Tego ranka Rugerro przygotował wspaniałe śniadanie .Prawda ! mam szczęście że mam tak cudownego chłopaka . Nie wiedziałeś ? Cóż dla wszystkich czytelników mojego bloga wielka nowość - Rugerro i ja jesteśmy parą ale ciiii , nie mów nikomu.
Po południu były nasze pierwsze dwie funkcje, to było coś  bardzo ekscytującego, czekałam na  ten dzień bardzo długo . Mieliśmy próby dawno temu, aż w końcu przyszedł ten dzień . A kiedy to się stało była to niesamowita sensacja  .Cały stadion śpiewał mi życzenia urodzinowe, i co mogę powiedzieć? Rozpłakałam się  tyle  emocji.
Aby zakończyć premierę i moje urodziny udaliśmy się z całą obsadą , moją rodziną i całą produkcją Violetta Live coś zjeść i świętować wielkie wydarzenie. To był naprawdę niezapomniany wieczór pełen emocji .
To była moja pierwsza przygoda w Madrycie, ale uważaj, to był tylko pierwszy post z wielu . Obserwuj mnie i czytaj , bo wkrótce więcej Wiadomości Cande w dzienniku podróży.

Temperatura wynosi 5 stopni Celsjusza, a wiatry są umiarkowane ... Ach, nie,
Hahhanie jest to dziennik z podróży? Ha, ha . UPS, Ja pomyliłam  dzienniki. 

Zdjęcia z Madrytu 


 

6 komentarzy:

 1. Anonimowy22:21:00

  Takkk!! Nareszcie ktoś zainteresował się Cande, dziękuję <3
  Kochani mam nadzieję, że nadal będziecie tłumaczyć posty Cande.
  A właśnie nie myśleliście czasem, aby zająć się też tłumaczeniem filmików. Są one bardzo interesujące, a jak pewnie sądzę dużo osób nie rozumie ich. Przemyślcie to proszę, bardzo mi zależy. Buziaczki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy23:52:00

  Daj linka gdzie Cande to wszystko pisze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11:46:00

   http://www.fwtv.tv/candemolfese
   Tu masz jej kanał <3

   Usuń
 3. Anonimowy12:40:00

  kocham cande
  piszcie o niej więcej

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy15:07:00

  Dzięki :) a jak napisac komentarz do jej posta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10:41:00

  ej a jak nazywa się bLog Candelarii?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!