2 sty 2015

[Violetta Live] Potwierdzone piosenki

POTWIERDZONE PIOSENKI. Wczoraj rozpoczął się rok 2015, który na pewno będzie rokiem wyjątkowym nie tylko dla Vilovers z Polski, ale z całego świata. Już jutro rusza druga trasa koncertowa Violetta Live, która już na zawsze zakończy przygodę z Violettą. Koncertowy repertuar do 3 stycznia pozostaje tajemnicą, ale dzięki obsadzie już dziś znamy niektóre piosenki, które pojawią się na koncercie. 

LIBRE SOYTa piosenka to chyba największe zaskoczenie dla wszystkich Vilovers. Piosenka pochodzi z filmu "Frozen" (w polskiej wersji "Kraina Lodu"). Została przetłumaczona na 25 języków oraz zaśpiewana przez takie gwiazdy jak: Martina Stoessel i Demi Lavato. O tym, że piosenka pojawi się na Violetta Live Martina poinformowała nas 25 grudnia na swoim Twitterze. Po tej informacji fani byli wręcz oburzeni, że na koncercie pojawi się piosenka kompletnie nic nie mająca wspólnego z "Violettą", w końcu przyjdą słuchać piosenek z serialu, a nie Disneyowskich utworów. Być może "Libre soy" ma na celu zastąpienie piosenek, w których jednym z głównych głosów jest Lodovica ("Junto a ti" i "Codigo amistad") oraz jej solowej piosenki ("Aprendi a decir adios").
Tłumaczenie: Będę śpiewała #LIBRESOY przez całą trasę #ViolettaLive 

 UNDERNEATH IT ALL


To pierwsza piosenka, która pojawiła się w serialu oryginalnie wykonywana w języku angielskim. To jeden z bardziej lubianych utworów na płycie "Gira mi canción". Opowiada o tym, że mimo iż Violetta jest pod przebraniem Roxy, Leon kocha ją tak samo jak dawniej. W mikołajki, 6 grudnia Martina zrobiła swoim fanom mały prezent i na swoim Twitterze potwierdziła to, że piosenka pojawi się na koncercie. 
Tłumaczenie:  Wierzę, że zobaczymy się na pokazach #ViolettaLive.....underneath it all


 SUPERCREATIVA 


Podobnie jak "Underneath it all" ta piosenka również należy do jednej z bardziej lubianych piosenek z trzeciego sezonu. Ten utwór spośród innych wyróżnia się swoją nowoczesnością. Choreografia do tej piosenki jest bardzo charakterystyczna. Tancerze poruszają się jak zombi i roboty, zresztą nie bez powodu, ponieważ refren zaczyna się od słów: "Yo no soy un zombi, yo no soy un robot" (tł. Nie jestem zombi, nie jestem robotem). Parę dni temu Tini na swojego Instagrama wrzuciła swoje zdjęcie, na którym wykonuje charakterystyczną pozę do tego utworu.

Una foto pubblicata da Tini Stoessel (@tinitastoessel) in data:

Poniżej widzimy zdjęcie z prób do koncertu, które już od jakiegoś czasu krąży po sieci. Już po samych pozach jakie widzimy na zdjęciach możemy się domyślić do jakich piosenek wtedy ćwiczyli aktorzy. 


LUZ, CAMARA, ACCION 


Zacznijmy może od pierwszego zdjęcia, na którym widzimy Ruggero ćwiczącego choreografię do jednej ze swoich piosenek. Pozostaje tylko pytanie, do której. "Luz, camara, accion", czy może do nowej piosenki z trzeciego sezonu "Rescata mi corazon"? Otóż chodzi o tą pierwszą piosenkę, ponieważ do choreografii w "Luz, camara, accion" wykorzystano charakterystyczny mikrofon, dokładnie taki sam jaki Ruggero na zdjęciu trzyma w ręce. Warto wspomnieć, że ta piosenka pojawiła się już na poprzedniej trasie koncertowej (Violetta En Vivo), ale została ona dodana dopiero pod koniec trasy. 

PELIGROSAMENTE BELLAS


Przyjrzyjmy się teraz trzeciemu zdjęciu, na którym widzimy Albę. Aktorka nie dość, że wykonuję pozę, która jest jednym z wielu elementów choreografii do "Peligrosamente bellas" to jeszcze do swojej koszulki ma przypiętą złotą chustę, która służy jako rekwizyt w układzie tanecznym do tej piosenki. Dzięki temu zdjęciu mamy 100% pewność, że duet serialowej supernovej oraz nieśmiałej Naty tak jak na Violetta En Vivo pojawi się rónież na Violetta Live.

 MAS QUE UNA AMISTAD?


Pewnie zastanawiacie się, dlaczego przy tej piosence postawiłam znak zapytania. Spójrzcie na środkowe zdjęcie, na którym widzimy Samuela trzymającego Candelarię na rękach. Na pewno nie tylko mi patrząc na to zdjęcie nasunęła się myśl, że to zdjęcie jest z ćwiczeń do choreografii do "Mas que una amistad", w której chłopaki tańczą w parach z dziewczynami. Jednak gdyby tak nad tym się zastanowić jak na razie w układzie tanecznym do tej piosenki nie było kroku, w którym chłopak musiałby podnosić swoją partnerkę, więc równie dobrze to mogły być tylko wygłupy na próbie. 

TIENES EL TALENTO I EUFORIA Osobiście to jedne z bardziej lubianych przeze mnie piosenek z serialu, dlatego bardzo się cieszę, że pojawią się na koncercie. Ale skąd u mnie ta pewność? Otóż dwa dni temu na facebook'u Martiny pojawiły się zdjęcie z prób do koncertu. Wśród zdjęć znalazło się zdjęcie ekipy z kolorowymi mikrofonami, które na koncertach Violetta En Vivo służyły jako rekwizyty do choreografii piosenek "Euforia" i "Tienes el talento". Pozostaje tylko pytanie czy na pewno te dwie piosenki pojawią się na Violetta Live, w końcu do obu piosenek zostały wykorzystane kolorowe mikrofony, a ze względu na większy wybór piosenek niż przy poprzedniej trasie z jednego utworu mogą zrezygnować. 


SER MEJOR, EN GIRA, ENTRE DOS MUNDOS , YO SOY ASI, DESTINADA A BRILL I JUNTOS SOMOS MAS

Mimo tego iż pierwszy koncert Violetta Live odbędzie się jutro, trasa już oficjalnie jest rozpoczęta. 29 grudnia odbyła się inauguracja trasy [klik relacja], na której aktorzy zaśpiewali wyżej wymienione piosenki, które pojawią się na koncercie.PODOBAJĄ WAM SIĘ PIOSENKI, KTÓRE USŁYSZYMY NA VIOLETTA LIVE? JAKIE JESZCZE CHCIELIBYŚCIE PIOSENKI NA KONCERCIE?

4 komentarze:

 1. Anonimowy22:02:00

  Na pewno będzie też jakaś piosenka Leonetty <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:57:00

  Tak <3 ale wasz blog się zepsuł !

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:23:00

  Świetny post :)
  Ja chciałabym, żeby jeszcze na koncercie pojawiły się: Podemos i Rescata mi corazon

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post, bardzo długi i obszerny. Mi osobiście bardzo się podobają potwierdzone piosenki, które pojawią się na koncercie, ale bardzo mi zależy, aby pojawiły się jeszcze Voy por ti, Podemos, Nuestro camino, One beat, Si es por amor, Ven con notosros.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!