19 sty 2015

[News] Finał Drugiego Sezonu - Woolf Blood


OSTATNI ODCINEK Niedawno bo cztery miesiące temu rozpoczął się kolejny, już drugi sezon popularnego serialu skierowanego dla tej starszej publiki, Woolf Blood. Jak sam tytuł wskazuje serial głównie porusza się w mrocznej tematyce a mianowicie wilków, bowiem główna bohaterka jak i jej rodzicie aka przyjaciel są ''wilkokrwiści'' tzn. są pół ludźmi pół wilkami. Jesteście fanami serialu co myślicie o Maddy i Rhydianie? 
Zdjęcie Pochodzi Z FB Disney Channel Polska
FINAŁ JUŻ DZISIAJ O 19:30 W pierwszym sezonie zostaliśmy krok po kroku wprowadzeni w świat wilkokrwistych, natomiast w drugim mogliśmy nieco bliżej przyjrzeć się uczuciom bohaterów czy to Rhydiana i Maddy, czy nawet Harrego i Shannon. Jak zakończy się drugi sezon? Czy uczucia Maddy wezmą górę i powie co czuję wobec, Rhydiana? Czy Liam odkryje prawdę na temat wilczej watahy? 

WOOLF BLOOD TYLKO NA DISNEY CHANNEL W PONIEDZIAŁKI O 19:30!

5 komentarzy:

 1. Anonimowy06:53:00

  Wolfblood*, pisze się to razem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To blog o violettcie czy o smeciach z disneya????

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:17:00

  wolfblood jest lepsze od violetty ;P wiec sie nie wymadrzaj.... PS. serio ta glupia martina stoessel to twoj avatar -_- zal.... juz lepiej bys se dala taka Albe Rico to jest przynajmniej jakas gwiazda nie to co ta pokraka stoessel :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może Martina nie jest pokraką ale ja też jakoś za nią nie przepadam :D

   Usuń
 4. Anonimowy20:01:00

  Sama masz zdjęcie Violetty na awatarze ;) i ona jest najlepsza razem z ekpią ;) a i chyba ty jesteś pokraką

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!